MGR. BLANKA MÜLLER

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Proč si vybrat naši advokátní kancelář?

Klademe velký důraz na osobní přístup se zohledněním individuálních požadavků a přání klienta. Nabízíme profesionální přístup, vysokou kvalitu poskytovaných služeb, odbornost a flexibilitu. Z předchozích působišť víme, jakým způsobem velké nadnárodní kanceláře pracují a jaké parametry má špičková advokátní služba mít.

Poskytujeme komplexní právní služby od právních konzultací přes sepisování dokumentů až po vedení mnohdy komplikovaných soudních sporů.

ˇPrávní služby však poskytujeme také klientům, kteří nevedou žádný spor, ale potřebují vyřešit právní záležitost. Sepisujeme jim dokumenty tak, aby co nejlépe chránily jejich zájmy a vzniku problémů předcházely. Zastupujeme je v soudním řízení, aby vše bezproblémově nejen začalo, ale také skončilo, jelikož soudní proces se vždy může zkomplikovat.

Naše advokátní kancelář spolupracuje s odborníky z řad notářů, exekutorů, daňových poradců, znalců, překladatelů, tlumočníků a účetních, čímž nabízí komplexní služby právnickým i fyzickým osobám.

Právní služby poskytujeme také prostřednictvím telefonické konzultace, videokonference či písemně, bez nutnosti osobní návštěvy kanceláře.